Słodowiec City

Fort Służew

sprzedaż zakończona
dowiedz się więcej Fort Służew

Zielony Żoliborz

sprzedaż zakończona
dowiedz się więcej Zielony Żoliborz

Wola Tower

sprzedaż zakończona
dowiedz się więcej Wola Tower

Zielone Zacisze

sprzedaż zakończona
dowiedz się więcej Zielone Zacisze

Słodowiec City


Sprzedaż mieszkań została zakończona.Osiedle Słodowiec City zlokalizowane jest na warszawskich Bielanach, u zbiegu ulic Stefana Żeromskiego i Juliusza Słowackiego. Bliskość stacji metra Słodowiec (raptem 100 metrów!) oraz przystanków tramwajowych i autobusowych zapewnia sprawną i szybką komunikację z resztą miasta. Okolice osiedla to rozbudowana infrastruktura – sklepy, przedszkola, szkoły, centrum handlowe i punkty usługowe – która zaspokoi potrzeby przyszłych mieszkańców. Oddech od miejskich krajobrazów zapewni pobliski Rezerwat przyrody Las Bielański, pełen tras spacerowych i rowerowych.

Osiedle Słodowiec City to nowoczesny budynek wykonany z najwyższej jakości materiałów, sięgający od 8 do 10 pięter. Dla wygody przyszłych mieszkańców posiada trzy kondygnacje podziemne, gdzie znajdować się będą komórki lokatorskie i miejsca postojowe. W Słodowiec City będzie zielony dziedziniec z placem zabaw, ławeczkami i stojakami na rowery, a na parterze osiedla znajdować się będzie szereg lokali usługowych. Poczucie bezpieczeństwa zapewnią domofony i wideofony oraz monitoring.

W osiedlu Słodowiec City mieszkania zaprojektowano z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Lokale o metrażach od 27 do 72 m2 spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Każde z mieszkań wyposażone jest w loggię, a lokale na ostatnich piętrach w przestronne tarasy.