Zielony Żoliborz
Słodowiec City Wola Tower Zielone Zacisze


Trwa sprzedaż ostatnich mieszkań!
Szczegółowe informacje: www.zielonyzoliborz.pl

Biuro sprzedaży:
ul. Rydygiera 11
tel. 22 301 11 11
e-mail: biuro@zielonyzoliborz.pl
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10.00 - 19.00
sobota - niedziela 10.00 - 16.00


Osiedle Zielony Żoliborz zajmuje część Żoliborza Południowego, który dzięki intensywnym inwestycjom staje się nowoczesną bramą do najbardziej prestiżowej stołecznej dzielnicy. Położenie tuż przy granicy ze Śródmieściem procentuje połączeniem unikalnego żoliborskiego komfortu z bogactwem oferty ścisłego centrum. Z Zielonego Żoliborza blisko i do zielonych parków, kortów tenisowych, basenów, renomowanych szkół oraz przedszkoli, i do najlepszych teatrów, kin, galerii handlowych czy centrów biurowych w szklanych drapaczach chmur.

Proste formy czterech budynków osiedla Zielony Żoliborz, oprawione w szlachetne materiały, w tym granit i piaskowiec, nadają mu styl nowoczesnej elegancji. Zadrzewione alejki wokół budynków prowadzą do automatycznych bram podziemnych garaży. Wewnętrzne dziedzińce wypełniają zielone podwórka z kolorowymi, bezpiecznymi placami zabaw dla dzieci.

Inwestycja składa się z czterech nowoczesnych i starannie zaprojektowanych budynków o wysokości od 6 do 14 pięter. W ofercie znajdują się mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 33 do 131 m2, wszystkie posiadające taras lub loggię. Lokale mają od 2,83 do 3,19 m wysokości.

Trwa sprzedaż ostatnich mieszkań w osiedlu Zielony Żoliborz, szczegóły na www.zielonyzoliborz.pl