Zielony Żoliborz

Fort Służew

sprzedaż zakończona
dowiedz się więcej Fort Służew

Słodowiec City

sprzedaż zakończona
dowiedz się więcej Słodowiec City

Wola Tower

sprzedaż zakończona
dowiedz się więcej Wola Tower

Zielone Zacisze

sprzedaż zakończona
dowiedz się więcej Zielone Zacisze

Zielony Żoliborz


Sprzedaż mieszkań została zakończona.Osiedle Zielony Żoliborz zajmuje część Żoliborza Południowego, który dzięki intensywnym inwestycjom staje się nowoczesną bramą do najbardziej prestiżowej stołecznej dzielnicy. Położenie tuż przy granicy ze Śródmieściem procentuje połączeniem unikalnego żoliborskiego komfortu z bogactwem oferty ścisłego centrum. Z Zielonego Żoliborza blisko i do zielonych parków, kortów tenisowych, basenów, renomowanych szkół oraz przedszkoli, i do najlepszych teatrów, kin, galerii handlowych czy centrów biurowych w szklanych drapaczach chmur.

Proste formy czterech budynków osiedla Zielony Żoliborz, oprawione w szlachetne materiały, w tym granit i piaskowiec, nadają mu styl nowoczesnej elegancji. Zadrzewione alejki wokół budynków prowadzą do automatycznych bram podziemnych garaży. Wewnętrzne dziedzińce wypełniają zielone podwórka z kolorowymi, bezpiecznymi placami zabaw dla dzieci.

Inwestycja składa się z czterech nowoczesnych i starannie zaprojektowanych budynków o wysokości od 6 do 14 pięter. Mieszkania mają zróżnicowane metraże, wszystkie posiadają taras lub loggię.