Wola Tower

Fort Służew

sprzedaż zakończona
dowiedz się więcej Fort Służew

Słodowiec City

sprzedaż zakończona
dowiedz się więcej Słodowiec City

Zielony Żoliborz

sprzedaż zakończona
dowiedz się więcej Zielony Żoliborz

Zielone Zacisze

sprzedaż zakończona
dowiedz się więcej Zielone Zacisze

Wola Tower


Sprzedaż mieszkań została zakończona.Wola Tower wznosi się na ulicy Radziwie, w północnej części warszawskiej Woli, zaledwie 4 km od Pałacu Kultury. Intensywny rozwój dzielnicy: ciekawa zabudowa, inwestycje drogowe oraz budowa drugiej linii metra, nadaje jej nowoczesny, śródmiejski charakter. W sąsiedztwie Wola Tower znajdują się zielone tereny rekreacyjne, szkoły i przedszkola, a w pobliżu trzy renomowane galerie handlowe. Blisko jest więc wszystko, co zapewnia wygodne, miejskie życie. Lokalizacja inwestycji zapewnia znakomite połączenie ze ścisłym centrum Warszawy. Dzięki licznym przystankom autobusowym i tramwajowym oraz łatwemu dostępowi do ważnych miejskich arterii mieszkańcy zyskują szybki dojazd do Śródmieścia.

Wola Tower zachęca przestrzenią i wysoką jakością materiałów. Budynek góruje nad okolicą 15-piętrową wieżą z przeszkloną elewacją. Z apartamentów na jej ostatniej kondygnacji rozciąga się efektowny widok na wieżowce Śródmieścia. Twórcy Wola Tower dołożyli starań, by zapewnić mieszkańcom komfortowe miejsce do życia. Na trzech kondygnacjach podziemnych znajdują się miejsca garażowe, których wykupienie nie jest obowiązkowe. Parter budynku zajmują lokale handlowo-usługowe, dzięki czemu drobne sprawy można załatwić, nie wychodząc z osiedla. Ogrodzony teren jest nieustannie monitorowany, a nad bezpieczeństwem lokatorów przez całą dobę czuwają patrole ochrony.

Duże zróżnicowanie metraży i rozkładów daje możliwość wyboru najwygodniejszego mieszkania. Ostatnie piętra budynku zajmują przestronne apartamenty o wysokości ponad trzech metrów, z dużymi tarasami. Starannie opracowany projekt architektoniczny budynku pozostawia dużą swobodę w indywidualnej aranżacji każdego z wnętrz mieszkalnych. Wola Tower to idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie dynamiczny, miejski styl życia.

Wola Tower to wygodny dojazd do centrum, najwyższa jakość materiałów i pewność zyskownej inwestycji w najdynamiczniej rozwijającej się dzielnicy w Warszawie.