Wola Tower
Zielony Żoliborz Wola Tower Zielone Zacisze


Aktualnie w sprzedaży:

Zielony Żoliborz - inwestycja przy ul. Rydygiera
www.zielonyzoliborz.pl

Grupa Turret Development działa na polskim rynku od 1999 r. Największą dotychczas zrealizowaną inwestycją firmy jest osiedle Zielone Zacisze na warszawskim Targówku. W pięciu etapach budowanych w latach 2001-2007 powstało tam ponad 1.500 mieszkań. Kolejnymi inwestycjami firmy są Osiedle Zielony Żoliborz, zlokalizowane przy ul. Rydygiera oraz Wola Tower przy ul. Radziwie 7. Łącznie Grupa Turret Development wybudowała dotychczas prawie 2.500 mieszkań. W najbliższych latach Grupa planuje kolejne inwestycje w Warszawie m.in. na Bielanach i Ursynowie.

Turret Development specjalizuje się w realizacji dużych inwestycji mieszkaniowych. Nasze projekty charakteryzuje wysoki standard i jakość oferowanych mieszkań. Dzięki współpracy z wiodącymi na rynku bankami stworzyliśmy dla Państwa korzystny system kredytowania zakupu mieszkań. Firmy należące do Grupy są członkami Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz posiadają Certyfikaty Dewelopera wydawane przez Polski Związek Pracodawców Budownictwa.

Od zawsze w naszej pracy staraliśmy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych Klientów. Biura Sprzedaży naszych inwestycji czynne są 7 dni w tygodniu, aby jak najpełniej dostosować się do Państwa potrzeb. Nasze starania znalazły potwierdzenie w plebiscycie Mieszkańców Nowych Domów i Mieszkań organizowanym przez Murator Expo, w którym triumfowaliśmy w kategorii „Jakość obsługi klienta” (dwukrotnie, w latach 2004 i 2006) oraz „Atrakcyjność oferty”(w latach 2006 i 2008).