Wola Tower
Słodowiec City Zielony Żoliborz Wola Tower Zielone ZaciszeGrupa Turret Development działa na polskim rynku od 1998 roku. Największą dotychczas zrealizowaną przez nas inwestycją jest osiedle Zielone Zacisze na warszawskim Targówku. W latach 2001 – 2007 powstało tam ponad 1.500 mieszkań. Kolejnymi zakończonymi już inwestycjami firmy są Osiedle Zielony Żoliborz, zlokalizowane przy ul. Rydygiera oraz Wola Tower przy ul. Radziwie. Łącznie Grupa Turret Development wybudowała dotychczas ponad 3.000 mieszkań. W 2014 roku wmurowano kamień węgielny pod kolejną inwestycję Grupy – Słodowiec City – osiedle na warszawskich Bielanach (pełna oferta www.slodowieccity.pl). W najbliższych latach planujemy kolejne inwestycje w Warszawie m.in. na Ursynowie.

Turret Development specjalizuje się w realizacji dużych inwestycji mieszkaniowych. Projekty charakteryzuje wysoki standard i jakość oferowanych mieszkań. Dzięki współpracy z wiodącymi na rynku bankami stworzyliśmy dla Państwa korzystny system kredytowania zakupu mieszkań. Firmy należące do Grupy są członkami Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz posiadają Certyfikaty Dewelopera wydawane przez Polski Związek Pracodawców Budownictwa.

Od samego początku w naszej pracy staraliśmy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych Klientów. Biura Sprzedaży naszych inwestycji czynne są 7 dni w tygodniu, aby jak najpełniej dostosować się do Państwa potrzeb. Nasze starania znalazły potwierdzenie w plebiscycie Mieszkańców Nowych Domów i Mieszkań organizowanym przez Murator Expo, w którym dwukrotnie triumfowaliśmy w dwóch kategoriach „Jakość obsługi klienta” oraz „Atrakcyjność oferty”.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży mieszkań w osiedlach Słodowiec City oraz Zielony Żoliborz.